Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Розпорядження голови Вовчанської РДА за II квартал 2018 року

Розпорядження №140 від 02 квітня 2018 року "Про внесення змін до Положення про ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ВОВЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ". Додаток

Розпорядження №141 від 02 квітня 2018 року "Про затвердження плану роботи  Вовчанської районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року". Додаток

Розпорядження №142 від 02 квітня 2018 року "Про підсумки виконання Програми зайнятості населення Вовчанського району на 2014 – 2017 роки за 2017 рік".

Розпорядження №143 від 06 квітня 2018 року "Про закінчення опалювального сезону".

Розпорядження №144 від 10 квітня 2018 року "Про припинення договору оренди землі".

Розпорядження №145 від 10 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Красовській Олені Олександрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №146 від 10 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лазоряку Олександру Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №147 від 10 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зайцю Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №148 від 10 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мєдвєдєвій Наталі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №149 від 10 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лазоряку Андрію Сергійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №150 від 10 квітня 2018 року "Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт".

Розпорядження №151 від 11 квітня 2018 року "Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області". Додаток

Розпорядження №152 від 11 квітня 2018 року "Про затвердження положення про фінансове управління Вовчанської районної державної адміністрації".

Розпорядження №153 від 11 квітня 2018 року "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо наповнення місцевих бюджетів району, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання місцевих бюджетів".

Розпорядження №154 від 16 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савчук Л.М., Тараненко І.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №155 від 16 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осики Надії Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Варварівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №156 від 16 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Моргунової Людмили Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №157 від 16 квітня 2018 року "Про затвердження Положення про сектор масових комунікацій апарату Вовчанської районної державної адміністрації".

Розпорядження №158 від 18 квітня 2018 року "Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2017рік та завдання на 2018 рік".

Розпорядження №159 від 18 квітня 2018 року "Про затвердження Положення про колегію районної державної адміністрації".

Розпорядження №160 від 18 квітня 2018 року "Про внесення змін до ПОЛОЖЕННЯ про УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ". Додаток

Розпорядження №161 від 18 квітня 2018 року "Про визначення замовника (кінцевого бенефіціара) субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проекту Реконструкція комплексу комунального закладу охорони здоров’я "Вовчанська центральна районна лікарня" по вул. Шевченка, 28, в м. Вовчанську Харківської області".

Розпорядження №162 від 18 квітня 2018 року "Про виділення бензину із місцевого матеріального резерву".

Розпорядження №163 від 18 квітня 2018 року "Про передачу у власність земельної ділянки Волошину Павлу Олександровичу".

Розпорядження №164 від 23 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №165 від 23 квітня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №166 від 23 квітня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №167 від 23 квітня 2018 року "Про надання Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Земельний союз» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №168 від 23 квітня 2018 року "Про надання Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Земельний союз» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Бугаївської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №169 від 23 квітня 2018 року "Про надання Споживчому кооперативу «Салтів-Агро» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №170 від 23 квітня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Грін Енерджі-Харків» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Бугаївської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №171 від 23 квітня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №172 від 23 квітня 2018 року "Про створення робочої групи з визначення осіб, які потребують відпочинку з числа осіб, які безпосередньо брали участь в АТО, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО та санаторно-курортного закладу, де буде організовано відпочинок".

Розпорядження №173 від 23 квітня 2018 року "Про визначення посадової особи, відповідальної за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми".

Розпорядження №174 від 24 квітня 2018 року "Про визначення відповідальної особи з питань запобігання та виявлення корупції Гладун М.М.".

Розпорядження №175 від 24 квітня 2018 року "Про належну організацію та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні".

Розпорядження №176 від 27 квітня 2018 року "Про Державну надзвичайну протиепізоотичну  комісію при районній державній адміністрації".

Розпорядження №177 від 04 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дякову Олександру Шелестяновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №178 від 02 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дяковій Любов Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №179 від 02 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рижикова Сергія Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №180 від 04 травняя 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) із земель реформованого КСП ім.Енгельса, що розташовані за межами населеного пункту на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №181 від 04 травня 2018 року "Про затвердження передавального акту сектору містобудування та архітектури Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області".

Розпорядження №182 від 04 травня 2018 року "Про надання дозволу гр. Зозулі О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №183 від 04 травня 2018 року "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Вовчанської районної державної адміністрації".

Розпорядження №184 від 04 травня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» ****************************************** народження, та призначення  опікуна".

Розпорядження №185 від 04 травня 2018 року "Про стан виконання контрольних документів органів влади вищого рівня у І кварталі 2018 року".

Розпорядження №186 від 04 травня 2018 року "Про підсумки роботи юридичного відділу апарату Вовчанської  районної державної адміністрації за 2017 рік".

Розпорядження №187 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осіпова Олексія Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №188 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №189 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №190 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №191 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №192 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №193 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №194 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №195 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №196 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №197 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №198 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №199 від 08 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №200 від 11 травня 2018 року "Про затвердження Положення Про відділ державної реєстрації Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області".

Розпорядження №201 від 11 травня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» *********** *****************************.

Розпорядження №202 від 11 травня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» **********

***************************.

Розпорядження №203 від 11 травня 2018 року " Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» ****************

*************************.

Розпорядження №204 від 11 травня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування" ***********

**********************.

Розпорядження №205 від 11 травня 2018 року "Про завершення терміну перебування в дитячому будинку сімейного типу подружжя ********* дитини, позбавленої батьківського піклування *******************************************".

Розпорядження №206 від 11 травня 2018 року "Про перевірку здійснення  виконавчим комітетом Пільнянської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади".

Розпорядження №207 від 11 травня 2018 року "Про перевірку здійснення  виконавчими комітетами Юрченківської та Котівської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади".

Розпорядження №208 від 14 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черніченко Інні Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №209 від 14 травня 2018 року "Про надання дозволу гр. Гоцкало Володимиру Віталійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №210 від 14 травня 2018 року "Про надання дозволу гр. Гринько Валентині Володимирівні та гр. Шарбан Олені Валеріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №211 від 14 травня 2018 року "Про надання дозволу гр. Пацакулі О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №212 від 14 травня 2018 року "Про внесення зміy до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.02.2017 року № 34".

Розпорядження №213 від 16 травня 2018 року "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ВОВЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".

Розпорядження №214 від 16 травня 2018 року "Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ про УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції".

Розпорядження №215 від 17 травня 2018 року "Про надання Фермерському господарству «Затока» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №216 від 17 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №217 від 17 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №218 від 17 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №219 від 17 травня 2018 року "Про утворення комісії по передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність ТОВ «Районна газета «Хлібороб»".

Розпорядження №220 від 24 травня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 червня 2017 року №38-АГ".

Розпорядження №221 від 24 травня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Вовчанської районної державної адміністрації від 07 листопада 2017 року № 445 «Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант Агро 2017» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області».

Розпорядження №222 від 24 травня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №223 від 24 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №224 від 24 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №225 від 24 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №226 від 24 травня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №227 від 24 травня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Вовчанської районної державної адміністрації від 07 листопада 2017 року № 445 «Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант Агро 2017» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області».

Розпорядження №228 від 24 травня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №229 від 29 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврюшенко Вікторії Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №230 від 29 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єрьоміну Юрію Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №231 від 29 травня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчаренко Лідії Анатоліївни та гр. Полтавченко Володимира Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №232 від 31 травня 2018 року "Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вовчанського району Харківської області". Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3 Додаток 4

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА до розпорядження голови Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області  від 31 травня 2018 року № 232 «Про затвердження Положення  про ланку територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Вовчанську району Харківської області».

ПОЛОЖЕННЯ про ланку територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Вовчанського району Харківської області.

Розпорядження №233 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №234 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №235 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №236 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №237 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №238 від 01 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Берізка 2007» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №239 від 01 червня 2018 року "Про створення  районної комісії з питань отримання компенсації за рахунок бюджетних коштів для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства".

Розпорядження №240 від 01 червня 2018 року "Про підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району".

Розпорядження №241 від 01 червня 2018 року "Про належну організацію та урочисте відзначення в районі 22-ї річниці Конституції України".

Розпорядження №242 від 01 червня 2018 року "Про організаційну роботу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років".

Розпорядження №243 від 04 червня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» ************* ******************************.

Розпорядження №244 від 04 червня 2018 року "Про створення комісії щодо передачі  з балансу Вовчанського підприємства теплових мереж на баланс відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації блочних котелень на твердому паливі".

Розпорядження №245 від 06 червня 2018 року "Про виділення бензину із місцевого матеріального резерву".

Розпорядження №246 від 06 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бесарабова Володимира Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №247 від 06 червня 2018 року "Про передачу у власність земельної ділянки Мордюк Галині Григорівні".

Розпорядження №248 від 06 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Садовського Василя Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №249 від 06 червня 2018 року "Про надання дозволу гр. Афанасову Віталію Геннадійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №250 від 06 червня 2018 року "Про створення дитячого будинку сімейного типу".

Розпорядження №251 від 13 червня 2018 року "Про надання дозволу гр. Таценку Костянтину Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №252 від 13 червня 2018 року "Про надання дозволу гр. Гузійовій Наталі Анатоліївні, гр. Пащенко Тетяні Анатоліївні та гр. Гузійовій Оксані Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №253 від 13 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисенко Лілії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Гатищенської  сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №254 від 13 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лисенко Лілії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Гатищенської  сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №255 від 13 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійника Віталія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №256 від 13 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сидорової Людмили Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №257 від 13 червня 2018 року "Про перевірку здійснення  виконавчим комітетом Волохівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади".

Розпорядження №258 від 18 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тарасенку Юрію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №259 від 18 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Долгарьову Вячеславу Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №260 від 18 червня 2018 року "Про  надання юридичного статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування» ************ ********************, *********** року народження".

Розпорядження №261 від 18 червня 2018 року "Про організацію обліку дітей дошкільного віку на території району".

Розпорядження №262 від 20 червня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) із земель реформованого КСП ім. Петровського, що розташовані за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №263 від 20 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №264 від 22 червня 2018 року "Про визначення  розпорядника коштів та замовника проектування і будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вулиці Центральній, 115 в с.Варварівка Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №265 від 22 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №266 від 22 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гринько Валентині Володимирівні та гр. Шарбан Олені Валеріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №267 від 22 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «ГАРАНТ-АГРО-2017» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №268 від 22 червня 2018 року "Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Слав’янське-5» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Бугаївської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №269 від 27 червня 2018 року "Про внесення змін до розпорядження голови Вовчанської районної державної адміністрації від  24 травня 2018 року  №  226 «Про надання Товариству  з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро-2017" дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №270 від 27 червня 2018 року "Про надання дозволу гр. Єлісєєвій Ганні Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №271 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоцкалу Володимиру Віталійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №272 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ніколенко Валентині Анатоліївні та гр. Ніколенко Лідії Федорівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №273 від 27 червня 2018 року "Про надання дозволу гр. Червяк Лідії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №274 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дрокіній Ганні Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №275 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №276 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №277 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №278 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №279 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №280 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №281 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №282 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №283 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №284 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №285 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №286 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №287 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №288 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №289 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №290 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №291 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №292 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №293 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №294 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №295 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

Розпорядження №296 від 27 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) ТОВ «Берізка 2007» з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області".

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації