Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Медобладнання Вовчанській ЦРЛ

23 жовтня новий рентген-апарат, а також кисневий генератор, відсмоктувач мокротиння та інвалідні коляски для ЦРЛ вдалося отримати завдяки співпраці ХОДА та Товариства Червоного Хреста. Медобладнання вручили: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Юлія Олександрівна та Голова Харківської обласної організації «Товариство Червоного Хреста» Башкіров Констянтин Євгенович.

 

«За особистого сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна та завдяки співробітництву ХОДА з міжнародними організаціями, в даному випадку - з Товариством Червоного Хреста, ми маємо можливість передати до Вовчанського району медичне обладнання. Головне і основне - це мобільний рентген-апарат, який зараз такий необхідний районній лікарні. Тому що те обладнання, яке тут є, частково зносилося та вимагає оновлення», - сказала Юлія Світлична. Голова Харківської обласної організації «Товариство Червоного Хреста» Костянтин Башкіров зазначив: «Червоний Хрест надає допомогу тільки в тих точках, в яких вона необхідна найбільше. Ми отримали вантаж медичного призначення з Китайської народної республіки, Китайського Червоного Хреста, і нам було максимально комфортно працювати з Харківською обласною державною адміністрацією, оскільки самі ми не могли визначити, які райони потребують такого обладнання найбільше.

За словами головноголікаря Вовчанської ЦРЛ Олександра Косолапова, мобільний рентген-апарат надасть можливість поліпшити якість надання медичної допомоги мешканцям району. В заходах прийняли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Очередько П.М., перший заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Мірошник В.М.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================