Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини Вовчанського районного військового комісаріату

ЗАХИЩАТИ ДЕРЖАВУ – ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!

«Все починається з малого…» Дійсно, як із зернини починається хліб, так і будь-яка держава починається з малесенької ланки ланцюга – з людини. А велич самої держави залежить від нашої з вами самосвідомості. І лад чи хаос пануватимуть у країні – теж залежить від нас, від нашого обов’язку, вірніше, зобов’язання.

Весна 2014-го року змінила більшість із нас, але не всіх. Вона увірвалася до багатьох родин болем і відчаєм, слізьми і втратами, цинковими трунами та аналізами ДНК. Страхом перед гібридною невідомістю із кривавою назвою «ВІЙНА». Нависла загроза втратити свою Україну, потрапити під владу Московії, ФСБ і Кремля. І ми почали змінюватися. Принцип «Моя хата з краю» більшістю (але не переважною!) був забутий. Виявилося, що все, що відбувається на Донбасі чи в анексованому Криму, так чи інакше торкається нас всіх. Ми відчули свою приналежність до всього, що відбувається з країною. Стара-нова поліція, старі-нові політики, старі-нові партії. Все це створювалося нами, нами обиралося. Практично з руїн поставала нова Армія. І, виявилося, що це саме наша армія, бо захищає вона саме нас. В той час, як більшість сидить на дивані і дивиться комедійні серіали, п’є пиво у барах чи гатить феєрверками у парках відпочинку. А молоді хлопці та дівчата гинуть майже щодня. Гинуть, бо постало питання не того, якою бути Україні в майбутньому, а того, чи бути їй взагалі. Чи не зникне вона зі світової мапи.

Першочерговим завданням постало комплектування реанімованих Збройних Сил і Національної гвардії. Армія стала контрактною і ввійшла до десятка найсильніших армій Європи і тридцятки найсильніших армій світу. Захист Вітчизни – це не лише її оборона. Це і стан захищеності державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу, законних інтересів держави та прав громадян від посягань з боку окремих організацій, груп та осіб. Це відповідний рівень громадського порядку та громадської безпеки, збереження національної культури та ін. Всі ці аспекти захисту Вітчизни мають відстоюватись громадянами. «Ухиляння» від строкової служби не навчить захищати. А варто про це задуматися. Небажання служити в армії ставить у безвихідне становище всіх, хто зараз на передовій, на «нулі» під ворожими обстрілами. Захист держави від збройної агресії – справа честі і обов’язок кожного громадянина України.

Звіти військовиків про результати осіннього призову багатьох шокували: 70% призовників-строковиків не з'явилися до військових комісаріатів. І головною причиною надалі є «косарі», третина із яких перебувають у розшуку. 70% - цифра велика, як для країни у стані війни. І жоден з цих горе-вояків не задумується над тим, що одного ранку України просто може не стати. Вона руками агресора вкотре за сотні літ боротьби за незалежність перетвориться на окраїну, хутір, таку собі «русскую глубинку» чи федеративний округ імперії.

У нас багато люблять говорити про ізраїльський досвід. Так от – якби в Україні його перейняли, то по нічних клубах особи призовного віку не зависали б. Бо це соромно. Відповідно до законодавства про військову службу, призову до армії оборони Ізраїлю підлягають усі, хто досягнув 18-річного віку. Як юнаки, так і дівчата, придатні за станом здоров'я. Повістки також отримують особи, відповідного віку, що володіють статусом "постійних жителів". От тільки наведення прикладів в умовах зовнішньої агресії – не порятунок. Порятунком стане усвідомлення кожним із громадян власної причетності до того, що відбувається на фронті. Усвідомлення того, що крім прав є обов’язки. І якщо ми не хочемо втратити України, то потрібно вчитися її захищати. Підписуючи контракт, ви тим самим даєте шанс на ротацію, на відпочинок. Не ухиляючись від строкової служби, ви тим самим забезпечуєте професійний захист українських кордонів у майбутньому. Адже вміння розбирати і збирати АК, кидати гранату, чистити зброю, володіти навичками рукопашного бою, бути підтягнутим і хоробрим ще нікому не завадили. У сучасних Збройних силах кожен з призовників та військовозобов’язаних знайде щось собі до душі. Адже родів військ багато, всі вони цікаві. Та, найголовніше, армія вчить людину бути чесною, справжньою, відважною. Армія вчить боронити власну державу. А боронячи державу, ми тим самим захищаємо свій дім, родину, друзів, батьків і дітей. Власне майбутнє, врешті-решт.

Як писав індійський національний герой Магатма Ганді: «Якщо бажаєш, щоб світ змінився, сам стань цією зміною». Тільки разом, пліч-о-пліч, ми зможемо зібрати докупи всі скалки і уламки розбитого глека, почистити їх і склеїти. Так, щоб на увесь світ засяяв різнокольоровий орнамент з відродженим з попелу ім’ям Україна!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ!

З 01 вересня 2019 року набрав чинності пункт 2 статті 3 Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22 \ 2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», щодо проведення чергового призову у жовтні-грудні 2019 року.

Вовчанський районнийвійськовийкомісаріат повідомляє, що відповідно вимог пункту 8 статті 15 Закону України " Про військовий обов'язок і військову службу " після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову:

- призовники, яким надійшла повістка на прибуття до районної призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути у строк, зазначені в повістці;

- у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

- призовники, якi змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облiк.

Діючим законодавством України встановлена відповідальність за неявку по повістці без поважних причин та ухилення від призову на строкову військову службу (стаття 210 Кодексу України Про адміністративні правопорушення, стаття 335 Кримінального кодексу України).

У разі неявки призовника до призовної дільниці без поважних причин у встановлений законодавством термін матеріали на нього передаються до правоохоронних органів для розшуку і примусової доставки на призовну дільницю, а також відповідно закону України від 16.03.2017 року № 1951-VIII «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних» відомості про ухилення громадянина від призову на строкову військову службу вносяться до єдиного Державного реєстру військовозобов’язаних і призовників.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОХОДЖЕННЯ СТРОКОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

- військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до участі у операції Об’єднаних сил на сході України

- призов молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України проводиться через навчальні центри для отримання ними дефіцитних військово-облікових спеціальностей

Військовослужбовці строкової служби мають наступні пільги:

- збереження за призваними працівниками місця роботи, посади та середньої заробітної плати, час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;

- грошова допомога при призові в розмірі двох прожиткових мінімумів (4000 гривень);

- повне державне утримання ( забезпечення щоденним триразовим харчуванням та військовою формою одягу);

- відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;

- вихідна грошова допомога при звільнення у розмірі 8-ми посадових окладів залежно від військового звання і посади.

НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ХАРКІВЩИНИ

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами

та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат

У ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути  військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки.  У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

На час проходження зборів за резервістами зберігаються робочі місця та середній заробіток на підприємстві незалежно від форми власності. По закінченню зборів усім резервістам - працевлаштованим та непрацюючим - будуть здійснені грошові виплати згідно з чинним законодавством. Також кожний резервіст буде забезпечений безкоштовним  3-разовим  харчуванням, речовим майном  та медичним обслуговуванням. За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним будуть надані чергові військові звання.

Військовозобов’язані, які успішно пройдуть ці навчальні збори, будуть закріплені за бригадою територіальної оборони Харківщини,  як резервісти, та надалі вже не залучатимуться для проходження зборів в інших військових частинах, розташованих по всій Україні.

Основним завданням підрозділів територіальної оборони є охорона стратегічних об’єктів у Харківській області у разі виникнення військової загрози. Подібні збори, але у менших масштабах вже неодноразово проводились у регіоні. Тож у офіцерів військкоматів є певний досвід щодо їхньої організації.

За інформацією та роз'ясненнями мешканців міста Вовчанськ та Вовчанського району просимо звертатися до Вовчанського районного військового комісаріату: м. Вовчанськ, вул. Духовна 29, телефони: 4-21-57, 0982392270

Районний військомат провів показове заняття

20 червня 2018 року відповідно до ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та планів проведення мобілізаційної підготовки у Вовчанському районі районним військовим комісаріатом на базі Вовчансько-Хутірської сільської ради проведено показове заняття з питань роботи  пункту збору сільської та селищної ради. Розглянуто питання оповіщення, збору та відправки мобілізаційних ресурсів з пункту збору сільської ради на пункт попереднього збору районного військового комісаріату із відповідальними особами за ведення військового обліку сільських та селищних рад Вовчанського району та іншими особами, які долучаються до вирішення даного завдання.

Під час заходу військовим комісаром Нєвєсовим Я.П., головою Вовчансько-Хутірської сільської ради Никоненко В.І. та посадовими особами сільської ради наглядно продемонстровано алгоритм дій керівного складу та відділень пункту збору сільської ради з оповіщення військовозобов’язаних, збору та відправки мобілізаційних ресурсів на пункт попереднього збору військового комісаріату.

Водночас присутнім надано консультації щодо ведення первинного військового обліку в населеному пункті.

**********************************************

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №33/2018

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

1.  Звільнити в запас із Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1)  військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні, серпні 2018 року;

у жовтні - листопаді 2018 року;

2)  інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні 2018 року;

у жовтні - листопаді 2018 року.

2.  Визначити на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1)  квітень - травень;

2)  жовтень - листопад.

3.  Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1)  у квітні - травні 2018 року;

2)  у жовтні - листопаді 2018 року.

4. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році.

5. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням у 2018 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

6. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 1 і 3 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2018 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2018 року.

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

15 лютого 2018 року

*****************************************************************************************

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

Н   А   К   А   З

Військового комісара Вовчанського

районного військового комісаріату

«19» __02__ 2018 р.               м. Вовчанськ                                            № 26

Про призов громадян

на строкову військову службу

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018

у квітні – травні 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу, -

НАКАЗУЮ:

1. Усім юнакам 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також  громадяням, які народились у 1991-1999р.р., у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за  різних  обставин, явитися на призовну дільницю Вовчанського району для призову на строкову військову службу за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна, 29 у зазначений час, з документами, які вказані в особистих повістках. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку призову та мати при собі документи, які засвідчують особу

2. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово знаходяться на території Вовчанського району, зобов'язані негайно повернутись до місця постійного проживання і з'явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

3. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі  навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного  прибуття їх на призовну дільницю.

4. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність, згідно з законодавством.

5.Для організованого і якісного проведення засідань призовних комісій, оформлення особових справ призовників створити тимчасовий штат призовної дільниці Вовчанського району у складі :

чергового призовної дільниці;

начальника столу довідок.

6. Керівництво роботою адміністрації призовної дільниці покласти на начальника відділення комплектування – заступника військового комісара Вовчанського РВК.

7. ­­­­…….

8. Наказ довести до усього особового складу районного військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та осіб, які залучаються для роботи на призовні дільниці.

9. Контроль за виконанням вимог наказу залишаю за собою.

Військовий комісар  Вовчанського РВК

майор                                                       Я.П.НЄВЄСОВ

*************************************************************************************

Звернення до жителів Вовчанського району.

У випадку вимагання хабару у військовому комісаріаті або відвертого затягування у оформленні документів звертатись безпосередньо до військового комісара Вовчанського РВК кабінет № 3 або повідомляти за телефоном 067-368-12-88.

З повагою,

Військовий комісар Вовчанського РВК

********************************************************************************************

До уваги жителів Вовчанського району!

Вовчанський районний військовий комісаріат пропонує набір на військову службу за контрактом до Збройних сил України. При прийнятті на військову службу держава гарантує офіційне працевлаштування; грошове забезпечення: для офіцерського складу від 9000 до 19000 тисяч гривень, для солдат, сержантів від 7000 до 17000 тисяч гривень в залежності від посадового окладу та військового звання; при участі в антитерористичній операції держава гарантує пільги на комунальні послуги, санаторно-курортне лікування, під час проходження служби безкоштовне медичне лікування. Надання основних відпусток та відпусток за сімейними обставинами. Додаткові грошові виплати на оздоровлення та соціально-побутові потреби. Забезпечення речовим майном під час проходження служби.

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанського районного військового комісаріату або за телефонами: 068-721-56-01, 093-329-52-78, 4-21-57.

З повагою, командування військового комісаріату.

*********************************************************************************************

До уваги юнаків та дівчат!

Військовий комісаріат пропонує навчання у вищих військових навчальних закладах. Під час навчання курсанти знаходяться на повному державному забезпеченні: харчування, проживання, речове та грошове забезпечення. За час навчання курсанти отримують як військову спеціальність так і цивільну «бакалавра» та «спеціаліста». Під час навчання курсантам надаються відпустки.  З правилами вступу до військових навчальних закладів та іншою інформацією стосовно вступу ви зможете ознайомитись у військовому комісаріаті за адресою: м. Вовчанськ вул. Духовна, 29.Години прийому:вівторок, четвер з 8.00 до 13.00.

**************************************************************

Вовчанський районний військовий комісаріат звертає Вашу увагу!

У разі пропонування Вам посадовими особами військового комісаріату:

* першочергового оформлення документів;

* швидкого вирішення вашого питання;

*відвертого затягування вирішення ваших питань з натяком  на необхідність матеріальної чи іншої вдячності посадовій особі.

Просимо Вас повідомляти до Харківського ОВК на телефон "Гарячої лінії"

(057) - 712-46-23 або (057) - 712-49-60

________________________________________________________________________________________________

07 червня 2016 року відбулося розширене засідання з питань взаємодії органів місцевого самоврядування та районного військового комісаріату з виконання планових завдань призову на строкову військову службу та службу за контрактом і проведення в належний стан картотеки військовослужбовців, у якій взяли участь завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Вовчанської РДА - Чигринов М.Д., старший офіцер мобілізованого відділення - Хайло С.М., провідний спеціаліст управління Вовчанського РВК - Гаврюшенко Т.В., начальник відділення комплектування та призову - Воронін Д.О., заступник начальника, керівник патрульної поліції Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, підполковник поліції - Топорков О.М., представник Харківської волонтерської організації - Коханій О.В.


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Шановні мешканці Вовчанського району!

Про всі випадки вимагання чи натяку на вимагання хабара (направомірної вигоди) посадовими особами Вовчанського районного військового комісаріату просимо Вас негайно повідомляти на телефони "Гарячої лінії" Харківського обласного військового комісаріату    057-712-49-60   або    057-712-08-77 (понеділок - п’ятниця з 8-17 год.) для прийняття заходів правового та дисциплінарного реагування.

______________________________________________________________________________________________________


Про присвоєння військових та спеціальних звань учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


Відповідно до Указу Президента України  від 09 лютого 2016 року № 41/2016  «Про присвоєння військових та спеціальних звань учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» наказом Міністра оборони України від 18 березня 2016 року «Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС», з метою вшанування подвигу учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській    АЕС, їх вірності присязі, мужності і героїзму, готовності до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи та у зв’язку з 30-ю річницею аварії па Чорнобильській АЕС присвоєно чергові військові звання військовозобов’язаним та особам, які перебувають у відставці (крім звільнених за службовою невідповідністю, у зв’язку із систематичним невиконанням умов контракту військовослужбовцем, у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, у зв’язку з набранням законної сили судовим рішенням, відповідно до якого військовослужбовця притягнуто до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, за порушення дисципліни), які є учасниками ліквідації наслідків аварії па Чорнобильській АЕС, чергові військові звання:

- до полковника (капітана І рангу)  включно – особам, які мають військові звання офіцерського складу;

- до старшого прапорщика (старшого мічмана) включно – особам, які мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу.

Вовчанський районний військовий комісаріат запрошує відповідну категорію громадян з військово-обліковим документами для внесення відповідних змін.

______________________________________________________________________________


В Харківській області - найвищій рівень працевлаштування демобілізованих учасників АТО


Виконання обласної програми зайнятості за 2015 рік обговорили під час чергового засідання обласного координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення 31 березня. В ході засідання заступник директора Департаменту соціального захисту ХОДА Тетяна Печура відзначила, що виконання завдань та заходів обласної програми зайнятості дозволяє утримувати стабільною ситуацію на ринку праці Харківщини. "Так, у минулому році завдання програми зайнятості щодо працевлаштування та залучення безробітних до активних форм зайнятості виконано на 105%, проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації – майже на 102%, участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру - на 108%», - доповіла Тетяна Печура. За даними Харківського обласного центру зайнятості, з початку окупації АР Крим та проведення АТО до служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні 6,2 тис. переселенців та 326 учасників АТО.

"За сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 2,3 тис. внутрішньо переміщених осіб, або 37,5% тих, хто звернувся до служби зайнятості. Рівень працевлаштування військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО – найвищий по Україні і складає 73%», - підкреслив заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих.

____________________________________________________________________________________________

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №122/2016

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

1. Звільнити в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - червні 2016 року;

у листопаді 2016 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у жовтні - грудні 2016 року.

2. Визначити на 2016 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) 5 травня - 30 червня;

2) жовтень - листопад.

3. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у травні (починаючи з 5 травня) - червні 2016 року;

2) у жовтні - листопаді 2016 року.

4. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2016 році.

5. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням у 2016 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

6. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 1 і 3 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 5 квітня 2016 року, та пункту 2 статті З, який набирає чинності з 1 вересня 2016 року.

Президент України  Петро ПОРОШЕНКО

29 березня 2016 року

_______________________________________________________________________________

Служба в Збройних Силах України за контрактом

ВІДБУВСЯ "ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ":

Служба за контрактом у Збройних Силах України

Вовчанською районною державною адміністрацією, Вовчанським районним центром зайнятості, за підтримки Харківського обласного центру зайнятості, 30 березня 2016 року був проведений «Ярмарок вакансій» з орієнтації на контрактну службу в Збройних Силах України.
Головна мета зустрічі - інформування присутніх щодо умов комплектування нової української армії військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом, та формування позитивного відношення до військової служби. 
Відвідувачі заходу мали змогу поспілкуватися з представниками військових частин м. Харків № 3292, № 1451, № 1361, № 1215, представниками Харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба та психологом Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Мостепан Тамарою Василівною.
Розпочала захід заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації - Гордієнко Наталія Миколаївна, яка наголосила, що в даний час бути контрактником – це дуже нелегкий та відповідальний вибір, але який може змінити життя людини, сприяти її самореалізації. З привітальним словом також виступили міський голова - Шевченко Володимир Сергійович та директор Вовчанського РЦЗ – Бондаренко Олена Борисівна.

Військовий комісар Вовчанського району підполковник Юхно Юрій Юрійович проінформував присутніх про умови проходження служби за контрактом, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове забезпечення, ознайомив з порядком відбору громадян на службу за контрактом, а також наголосив - у будівництві Української держави Збройним Силам належить особлива роль. Армія не тільки вагома ознака державності, її гарантії, але й школа військово-патріотичного виховання.
На  прикінці  зустрічі  до  слова  запросили представницю Харківського ЦПТО ДСЗУ, яка презентувала  послуги    служби    зайнятості з професійного навчання в ХЦ ПТО ДСЗ.

На заході були присутні голови сільських та селищних рад району, випускники Вовчанського медичного коледжу та Вовчанського технікуму ХНТУСГ ім.. П. Василенка, безробітні громадяни. Загалом участь в заході прийняли 220 осіб.
Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони. За більш детальною інформацією учасники заходу мали змогу звернутися в індивідуальному порядку до представників військових частин м. Харкова.


__________________________________________________________________________________________

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================