Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Юлія Світлична та Кястутіс Ланчінскас обговорили реалізацію безпекових програм на Харківщині

25 квітня керівник ХОДА зустрілася з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, яку очолив голова місії.

«На Харківщині ми дуже багато уваги приділяємо питанням безпеки та економіки. Розуміючі, що це - дві базові складові розвитку держави, які не можуть існувати одна без одної, - сказала Юлія Світлична. – І мені приємно відзначати, що ті програми, які ми розробляли разом із КМЄС у Харківській області, та які стосуються антитерористичної діяльності й забезпечення громадського та публічного порядку, ефективно працюють у регіоні».

Голова ХОДА відзначила фахову роботу команди офісу КМЄС у Харкові та наголосила, що під час розробки програм була дискусія, всі пропозиції партнерів були враховані, і вже є плідний результат. Вона також висловила сподівання на те, що співпраця Харківщини з КМЄС триватиме.

Детальніше

Юлія Світлична зустрілася з послом Республіки Корея Лі Янг-Гу

Сторони обговорили реалізацію спільних проектів, обмін бізнес-делегаціями та напрямки для подальшого розширення співробітництва.

Відкриваючи зустріч, голова ХОДА Юлія Світлична зазначила, що в Харківській області склалися ефективні та конструктивні взаємини з Республікою Корея.

«Ми спільно реалізували багато хороших і корисних ідей для розвитку області - у різних сферах, у тому числі енергетиці та охороні здоров'я. Багато ідей, які ми з вами обговорювали, вже реалізовані», - сказала керівник області.

Вона підкреслила, що Південна Корея високотехнологічна, в цій країні цінують нові ідеї. А Харківська область - це прекрасний майданчик для реалізації нових проектів і впровадження сучасних технологій.

Детальніше

Представлено нового керівника Національної поліції Харківщини

Головне управління Національної поліції України в Харківській області очолив Валерій Сокуренко.

Новому керівнику ГУ НП у Харківській області Валерію Сокуренку 54 роки. Він генерал поліції 3 рангу, доктор юридичних наук, заслужений юрист України. До призначення на посаду працював ректором Харківського національного університету внутрішніх справ, з яким Харківська ОДА реалізувала багато спільних проектів щодо розвитку територіальної оборони та покращення громадської безпеки в регіоні.

Особовому складу нового керівника представили перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, голова Національної поліції України Сергій Князєв та голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше

Керівництво Вовчанської райдержадміністрації відвідало ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня 2019 року, напередодні 33-ї річниці Чорнобильської трагедії голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Гордієнко відвідали ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вручили їм продуктові набори.


Звіт по заборгованості не подається у разі самостійного виявлення роботодавцем завищення суми допомоги від Фонду

При виявлені страхувальником (роботодавцем) надлишково нарахованих сум матеріального забезпечення, що були профінансовані Фондом соціального страхування України, за умови повернення коштів і надання письмового пояснення, Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду не подається.

Якщо страхувальник самостійно виявив помилку при нарахуванні виплат за минулі періоди (за межами діючого бюджетного року), внаслідок якої сума допомоги, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, була завищена, страхувальнику необхідно:

1) повернути зазначені кошти на рахунок робочого органу виконавчої дирекції Фонду або його відділення за своїм місцезнаходженням (місцем проживання);

Подробнее...

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації