Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

У ХОДА підбили підсумки перевірки виконання вимог законів з питань техногенної безпеки

Селекторна нарада під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера відбулась 18 жовтня.

Розпочинаючи захід, Марк Беккер зазначив, що у ході перевірки було виявлено певні недоліки, які необхідно усунути в найкоротший термін.

«Сьогодні ми заслуховуємо інформацію щодо перевірки, готуємо план з усунення недоліків, які були виявлені, і, безумовно, переходимо до формування більш якісної роботи з цього напрямку», - сказав Марк Беккер.

Перший заступник голови ХОДА подякував членам комісії за проведену роботу.

«Це була не виключно перевірка, а й наданням методичної допомоги», - додав Марк Беккер.

Детальніше

Для представників тендерних комітетів Вовчанщини проведено тренінг

18 жовтня 2019 року для представників тендерних комітетів Вовчанського району проведено тренінг стосовно інформування замовників та обговорення актуальних питань щодо проведення публічних закупівель в Україні.

Під час зустрічі учасники ознайомились з положеннями нормативно – правових актів, що регулюють проведення публічних закупівель в Україні, звернули увагу на найпоширеніші типові порушення під час здійснення процедури закупівель та обговорили зміни в законодавстві.


Президент збільшив штрафи за відмову у пільговому перевезенні громадян

Відповідний закон Глава держави підписав 17 жовтня.

Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян.

Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.

«Безпека пішоходів – спокій громадян»

18 жовтня 2019 року відбулося відкриття мініпроєкту-переможця районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом» - «Безпека пішоходів – спокій громадян», у якій взяли участь керівник апарату Вовчанської райдержадміністрації Світлана Гайворонська та заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська.

В рамках мініпроєкту біля фізкультурно-оздоровчого комплексу у м. Вовчанськ було облаштовано пішохідну доріжку, придбано і встановлено лавочки , проведено озеленення частини вулиці, прилеглої до комплексу.

Вихованці дошкільного закладу ясла-садок №2 провели «Веселі старти» та порадували запальними танцями.


ЯКІ ДОРОГИ ВІДРЕМОНТУВАЛИ НА ХАРКІВЩИНІ В 2019 РОЦІ

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації