Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р о з п о р я д ж е н н я

22 липня 2016 року                                      Вовчанськ                           № 179- ОС

Про затвердження Порядку проведення

конкурсу на зайняття посад державної служби

у Вовчанській районній державній адміністрації

Відповідно до  статті 22 Закону України від 10 грудня 2015 року       №889-VІІІ «Про державну службу», керуючись статтями  6,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку  проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

1. Затвердити  Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби у Вовчанській районній державній адміністрації, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови  районної державної адміністрації від 09 червня 2011 року  № 33 – ОС «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців у Вовчанській районній державній адміністрації» (зі змінами) та від 20 травня 2013 року №50-ОС «Про затвердження  Порядку проведення іспиту

кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців апарату районної державної адміністрації, керівників та заступників керівників структурних підрозділів Вовчанської районної державної адміністрації» (зі змінами).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації

В.М. МІРОШНИК

 

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації