Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ШЛЯХАМИ ПОДВИГІВ ТА СЛАВИ...

Не спиться ще вдовам, бо туга лишилась,

Для них і сьогодні війна не скінчилась.

Серця в них назавжди тривогою скуті.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте...

На Вовчанщині відбулися заходи до Дня партизанської слави

День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

22 вересня 2016 року з нагоди відзначення в Україні 75-ї річниці Дня партизанського руху на Україні, на Вовчанщині відбулися урочисто-траурні заходи , у яких взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської міської ради В.С. Шевченко, голова Старицької сільської ради Н.І. Морозова, директор державного підприємства «Вовчанське лісове господарство», депутат обласної ради С.М. Пієв, Почесний громадянин району, депутат районної ради В.М. Пієв, керівник Вовчанської районної організації ветеранів України І.В. Зарубін, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, трудові колективи організацій, установ та служб району, учнівська молодь.


Керівники району та міста, а також учасники мітингу прийняли участь у покладенні квітів до пам'ятника загиблим воїнам у м. Вовчанськ та в с.Стариця, після чого урочисто-траурні заходи продовжилися біля партизанської землянки у Старицькому лісі , де керівник району Віталій Миколайович Мірошник та почесні гості привітали усіх з Днем партизанської слави та побажали миру, щастя й довголіття.

Протоієрей Свято-Жено-Мироносицького храму І.Я. Остапович провів поминальну панахиду для вшанування загиблих у роки Другої світової війни.


 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================