Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Голова Вовчанської РДА Віталій Миколайович Мірошник провів апаратну нараду

03 жовтня 2016 року відбулася апаратна нарада, яку провів голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник за участю голови Вовчанської районної ради А.В. Степанця, начальників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, голів виконкомів місцевих рад, керівників служб та представників правоохоронних органів і силових структур району.

На нараді обговорили важливі питання, зокрема про заходи щодо ліквідації наслідків африканської чуми та упередження отруєння сурогатами алкоголю.

Також на нараді начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники служб району доповіли про виконання Програми соціально-економічного розвитку Вовчанського району та про стан робіт з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Ропало проінформувала про виконання Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2016 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 грудня 2015 року №566.

Підсумки наради підвів голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, який надав доручення відповідним структурним підрозділам Вовчанської РДА та службам району для термінового виконання.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================