Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Семінар-навчання з питання боротьби з контрабандою у Вовчанському районі

На виконання доручення голови Харківської облдержадміністрації Балути І.М. 25 листопада 2014 року у приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з питання «Боротьба з контрабандою на ділянці Вовчанського прикордонного загону Державної прикордонної служби України в межах Вовчанського району» під керівництвом заступника голови Вовчанської райдержадміністрації Наталі Миколаївни Гордієнко та голови Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця.

У заході прийняли участь начальник відділу прикордонної служби «Вовчанськ» Давиденко О.Г., заступник начальника з оперативно-розшукової роботи прикордонної служби «Жовтневе» Сіденко Р.В.,  головний інспектор митного посту «Плетенівка» Шевченко В.В., представники інших правоохоронних органів, а також голови виконавчих комітетів місцевих рад, керівники структурних підрозділів Вовчанської райдержадміністрації.

У ході семінару-наради розглянули питання щодо ситуації на кордоні, його облаштування, запобігання та протидії незаконного ввезення на територію району заборонених товарів, продуктів і послуг.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================