Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні працівники соціальної сфери!

Вітаю вас із професійним святом!

Ваша робота – одна з найважливіших складових реалізації державної політики, завдяки якій кожен громадянин України, що опинився в скрутному становищі, може отримати допомогу.

Саме до вас звертаються зі своїми труднощами мешканці Харківської області, саме ви кожного дня простягаєте руку допомоги ближнім. Це нелегка робота та велика відповідальність. Упевнена, що працювати в соціальній сфері можуть лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки.

Сьогодні перед вами стоїть багато важливих завдань, адже допомоги потребують і переселенці, і воїни антитерористичної операції та їх родини. Ви безпосередньо здійснюєте державну політику у сфері призначення субсидій населенню. Працівники соцсфери Харківщини гідно виконують всі завдання та вирішують найболючіші проблеми кожної людини та суспільства в цілому.

У цей день прийміть слова вдячності за вашу щоденну працю. Від щирого серця вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, сил, наснаги та успіхів у роботі на благо Харківщини!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації