Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна»

Управління Державної казначейської служби України у Вовчанському районі Харківської області повідомляє, що з початку серпня 2016 року розпочалась Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ї річниці незалежності України. Ідея акції полягала в тому, що казначеї територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини, притаманними для кожного регіону орнаментами.

Перші орнаменти на полотні були нанесені працівниками Донецької та Луганської областей, де з робочими візитами перебувала Голова Казначейства Тетяна Ярославівна Слюз. Вона особисто передавала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї східних областей України змогли долучитися до цієї патріотичної акції. Карта побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями.

В кінці жовтня акція «Вишивана моя Україна» завершилась. І знову карта –вишиванка почала свій рух, тепер уже по всім районним та обласним  казначействам України для ознайомлення всіх колективів територіальних органів Казначейства та громадськості з результатами акції.

Наше управління отримало казначейський рукотворний оберіг від управління Державної казначейської служби України у місті Люботині 05 листопада 2016 року. Карта перебувала в казначействі годину, протягом якої весь колектив зміг  ознайомитись з вишивкою кожної області України, приторкнутись власноруч до кожного візерунка, який був створений майстровитими руками казначеїв. Всі були в захваті від полотна, який створений душею і серцем кожного, хто накладав стежки для казначейського оберігу. На спогад про таку подію, колектив сфотографувався біля        вишиваної карти нашої Батьківщини. Для подальшого ознайомлення карта була передана до управління Державної казначейської служби України у Зміївському районі.

Після того, як рукотворний казначейський оберіг побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, він займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти .

Всіх зацікавлених просимо ознайомитись з рукотворним мистецтвом майстрів-казначеїв на Веб-порталі Державної казначейської служби України в Розділі «Новини територіальних органів»

Начальник                                                                   О.І.Борисенко

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================