Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні жителі Вовчанського району!

Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента України Петра Порошенка на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу ми відзначаємо День Гідності та Свободи!

Цей день – незаперечний доказ відродження української нації та держави, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

У нових складних, але водночас величних історичних обставинах, які нам доводиться сьогодні переживати, ми по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній і суверенній державі. У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.

Сьогодні впевнено можна стверджувати, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти, адже немає більш волелюбного та патріотичнішого народу, в крові якого настільки високі почуття гідності та непереборний дух свободи! Щиро дякую кожному з вас, дорогі вовчани, за ваш патріотизм, за вашу віддану та наполегливу працю, за бажання жити й творити в ім’я вільної, незалежної, спроможної і сильної неньки-України!

Від усього серця вітаю усіх з Днем Гідності і Свободи та зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, єдності, наснаги в усіх починаннях і непохитної віри в розквіт рідної України та піднесення добробуту Вовчанщини!

Слава Україні!

Голова Вовчанської

районної державної адміністрації

В.М. МІРОШНИК

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================