Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ВОВЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ

Ласкаво просимо

в ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ВОВЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ

ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Центр надання адміністративних послуг - це структурний підрозділ районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Метою Центру є забезпечення належної доступності адміністративних послуг, а також, вдосконалення, спрощення процедури надання адміністративних послуг суб’єктам звернень у строки, встановлені законом, на підставі відповідних документів, одержаних від адміністраторів та за мінімальну кількість відвідувань центру.

Центр у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій. Регламентом Центру, Положенням Центру, а також іншими нормативно – правовими актами.

Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг. Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, визначається розпорядженням голови районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора — посадової особи районної державної адміністрації яка організовує надання адміністративних послуг.

Основними завданнями центру надання адміністративних послуг є:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2.   Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3.   Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

ІНФОРМАЦІЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ВОВЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ВОВЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЦНАП ІНФОРМУЄ

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

РЕГЛАМЕНТ ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

е-УРЯДУВАННЯ


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації