Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Бібліотечний фонд Вовчанщини поповнився новими виданнями

Більш ніж 2,5 тис. примірників літератури різного жанру - чудовий подарунок Вовчанській централізованій системі та шанувальникам української книги.

На початку нинішнього року Вовчанська централізована бібліотечна система отримала чергову партію нових книг. Їх надходження стало результатом реалізації двох державних програм – «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек»  та «Українська книга 2016».

Фонд  поповнився більше ніж на 2,5 тисячі примірників суспільно-політичної, природничо-наукової, технічної і сільськогосподарської літератури, книгами з мовознавства та літературознавства, мистецтва та спорту. Юним читачам пропонується багатий вибір новинок художньої та дитячої літератури. Одним словом – вперед за новими враженнями, емоціями та думками, вперед за новою літературою до районної Бібліотеки!

Практична реалізація  державних програм, що вилилась у поповнення фондів, вселяє надію у те, що українська книга знаходитиме все більше і більше своїх шанувальників.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================