Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Привітання заступника голови райдержадміністрації Гордієнко Н.М. із Днем місцевого самоврядування

Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 р. №1250/2000, враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності, щорічно 7 грудня в Україні відзначається свято - День місцевого самоврядування.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Cаме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Сьогодні пріоритетним напрямом у стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні є розширення прав органів місцевого самоврядування, наділення їх самостійно провадити господарсько-економічну діяльність та визначати головні цілі у розвитку українських місцевих громад.

Завдяки спільним зусиллям місцевого самоврядування, тісному співробітництву з територіальними громадами, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля миру, добра і благополуччя нашого народу!

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації