Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Постановою від 07.12.2016 №921 Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних

Як і раніше, для реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання осіб призовного віку і військовозобов’язаним необхідно надавати документ, який підтверджує перебування на військовому обліку – військовий квиток, тимчасове посвідчення або посвідчення про приписку до військової дільниці (так зване «приписне свідоцтво»). Але в новому Порядку з’явився принцип територіальності. Орган реєстрації тепер зобов’язаний перевіряти наявність в цих документах відмітки з військового комісаріату того району, де заявник хоче зареєструватися.
Крім того, новий Порядок регламентує систему взаємодії між органом реєстрації місця проживання та місцевими військовими комісаріатами. Постанова Кабміну зобов’язує регулярно інформувати місцеві військові комісаріати про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання військовозобов’язаних і призовників, сприяти роботі з постановки на військовий облік і виявлення порушників правил військового обліку.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації