Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

«Круглий стіл» з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні 10 грудня 2014 року у приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під керівництвом заступника голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М.  за участі голови Вовчанської районної ради Степанця А.В., голови Вовчанської міської ради Топоркової О.А. з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,  представниками районних громадських об'єднань  «Чорнобильська пам'ять» (сел.Вільча), «Союз Чорнобиль України».

На засідання були запрошені керівники підприємств, організацій, служб району, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних засобів масової інформації.

Перед присутніми виступили начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бондаренко В.Б., начальник управління Пенсійного фонду України у Вовчанському районі Грибінюк О.М., головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ліца К.О.

Присутні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській ЕАС мали можливість задати актуальні для себе питання та отримали на них вичерпні відповіді. Найбільше людей хвилювали питання фінансування з державного та місцевого бюджетів на забезпечення медикаментами, а також питання щодо нарахування пенсій, санаторно-курортного лікування тощо.

Також обговорили план проведення заходів у Вовчанському районі присвячених до Дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації