Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Добровільна здача зброї триває

З початку профілактичного заходу до Вовчанського відділу поліції громадяни здали 6 одиниць зброї: 2 газовий пістолет та 4 мисливських гладко ствольних рушниць.

Кожна одиниця із зданої зброї та спецзасобів перевіряється за обліками щодо можливості її викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також відповідними експертами на загальний технічний стан.

Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, та вибухових матеріалів проводиться до 30 липня. Працівники Вовчанського відділу поліції сподіваються на свідомість громадян, які зберігають вдома незареєстровану зброю, - зазначив інспектор дозвільної системи сектору превентивної діяльності капітан поліції Ігор Зозуля. – Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, автоматично будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України.

Окремо правоохоронці звертаються до родичів тих осіб, які мали зброю, але померли, не тримати вогнепальну зброю вдома, а негайно здати до поліції.

Бажаючі отримати роз’яснення з питання здачі зброї можуть звернутись безпосередньо до дозвільної системи Вовчанського відділу поліції, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Колокольцова-6, або за телефоном 102, (05741) 4-26-66.

 

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

Анатолій КОСОЛАПОВ

==================