Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

За 2014 рік

Звіт

про надання Вовчанською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в IV кварталі 2014 року.

 

За IV квартал 2014 року  на особистому прийомі осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, що проводиться спеціалістами юридичного відділу Вовчанської районної державної адміністрації  відповідно до затвердженого графіку, звернулося 5 осіб,  яким були надані роз'яснення положень законодавства та консультації.

 

Головний спеціаліст

юридичного відділу апарату

районної державної адміністрації                                                                               Ю.А.Козлова


Звіт

про надання Вовчанською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в ІII кварталі 2014 року.

 

За ІІI квартал 2014 року  на особистому прийомі осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, що проводиться спеціалістами юридичного відділу Вовчанської районної державної адміністрації  відповідно до затвердженого графіку, звернулося 7 осіб,  яким були надані роз'яснення положень законодавства та консультації.

Головний спеціаліст
юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації                                                   В.Г.Ющенко

 


 

Звіт

про надання Вовчанською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в ІI кварталі 2014 року.

За ІІ квартал 2014 року  на особистому прийомі осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, що проводиться спеціалістами юридичного відділу Вовчанської районної державної адміністрації  відповідно до затвердженого графіку, звернулося 9 осіб,  яким були надані роз'яснення положень законодавства та консультації.

Головний спеціаліст
юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації                                                                   В.Г.Ющенко

Звіт

про надання Вовчанською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в I кварталі 2014 року.

 

За І квартал 2014 року  на особистому прийомі осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, що проводиться спеціалістами юридичного відділу Вовчанської районної державної адміністрації  відповідно до затвердженого графіку, звернулося 12 особи,  яким були надані роз'яснення положень законодавства та консультації.

Головний спеціаліст
юридичного відділу апарату
районної державної адміністрації                                                                                В.Г.Ющенко

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================