Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбулося чергове засідання оперативного штабу щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов, сильним снігопадом та ожеледицею на дорозі, у районі було створено оперативний штаб для координації роботи всіх служб, які займаються ліквідацією наслідків негоди. Нагадуємо, що вранці 19 квітня голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов, де було відпрацьовано механізми взаємодії всіх служб, що відповідають за життєзабезпечення району.

У  другій половині дня 19 квітня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу, де служби звітували про виконані заходи з ліквідації надзвичайної ситуації, а також повідомили про проблемні питання, що виникли у ході виконання завдань.

За прогнозами синоптиків, 19 квітня, починаючи з 15:00, температура в районі почне знижуватися до 6-7 градусів морозу, що спричинить ожеледицю та налипання мокрого снігу.

У зв'язку з цим Вовчанська районна державна адміністрація закликає водіїв не використовувати автомобілі без великої потреби, а також дотримуватися максимальної обережності під час руху, а пішоходам -  бути особливо обережними при пересуванні, обходити засніжені гілки дерев, козирки дахів, балкони, лінії електропередачі.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================