Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

У святкуванні Дня Європи взяли участь декілька тисяч харківських студентів

Молодіжний захід у Центральному парку культури та відпочинку ім. М.Горького пройшов під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

Головною ідеєю свята стало відзначення історичної для нашої країни події - затвердження Радою ЄС рішення про безвізовий режим для громадян України.

З головної сцени свята до всіх його учасників звернувся голова конфедерації студентів Харківщини Ярослав Поліщук. Він наголосив, що Україна давно обрала свій шлях розвитку згідно з європейськими цінностями та життєвими стандартами.

«Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична очолює область з повною виваженістю та відповідальністю. Разом з усією командою ХОДА тримає європейський курс у виборі пріоритетів і цінностей», – сказав Ярослав Поліщук.

Заступник голови – керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев, який прийшов на свято не як учасник, а як гість, відзначив, що заходи з нагоди Дня Європи триватимуть на Харківщині протягом тижня.

«Харківська область бере активну участь у святкуванні. Протягом тижня майже щодня у закладах освіти та культури проходять різноманітні заходи: масові, молодіжні, спортивні», - повідомив Анатолій Бабічев.

Нагадаємо, старт святковим подіям поклали 11 травня церемонією підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу. Також великі прапори України та ЄС прикрашають фасад будівлі ХОДА.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================