Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо- зимовий період 2017/2018 років

15 червня у  залі засідань Вовчанської  районної державної адміністрації, згідно графіку виїзних засідань, відбулося спільне виїзне засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років у Вовчанському  та Великобурлуцькому  районах.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д.Шахненка.

 

Участь у засіданні взяли: директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації С.В. Магдисюк, начальник Управління паливно- енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації Белоцький О.О., голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник, голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Т.О. Нестайко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  підприємств, установ та організацій району, голови місцевих рад.

Керівники Вовчанського та Великобурлуцького районів доповіли про хід роботи з підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Особлива увага приділялася проблемним питанням, що виникають під час підготовки.

Зокрема, йшлося про стан доріг в районах, освоєння коштів та підготовки теплового господарства. Обговорили питання проведення енергоаудиту в закладах соціальної сфери району та своєчасного укладання договорів на постачання енергоносіїв для забезпечення сталого початку та проведення опалювального сезону 2017-2018 років.

За результатами засідання штабу керівникам районів будуть  надані відповідні рекомендації та доручення.

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації