Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Депутатська недоторканність – це анахронізм, якого треба позбутися. Президент

Це Петро Порошенко заявив під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Конституції України.

Президент Петро Порошенко переконаний, що народні обранці мають скасувати депутатську недоторканність. Відповідний законопроект вже готовий до розгляду і потребує лише підтримки та рішучості самих депутатів, наголосив Глава держави.

«Резонансні справи, рішучі кроки щодо боротьби з корупцією, які зараз демонструє Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро, нагадують всім нам про такий анахронізм, як депутатська недоторканність. Відповідний мій проект змін до Конституції готовий. Вимагає він політичної волі від народних депутатів – раз і назавжди прирівняти себе в правах з громадянами України. Так само, як ми зняли недоторканність з суддів», - наголосив Глава держави.

Президент висловив сподівання, що депутати підтримають ці зміни до Основного Закону вже найближчим часом. «Ще раз наголошую, що я сподіваюся, що народні обранці в недалекому майбутньому ухвалять відповідні рішення, адже серед них, напевно, немає жодного, хто б не обіцяв скасування цієї недоторканності в своїх виборчих програмах», - сказав він.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================