Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Віталій Мірошник: «Ми повинні діяти як єдиний злагоджений механізм задля досягнення конкретних результатів»

15 серпня 2017 року за ініціативи голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошника відбулася зустріч з учасниками АТО Вовчанського району.

У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів Вовчанської  районної державної адміністрації та служб району, де обговорили ряд питань, що стосувались надання пільг та соціальних гарантій учасникам АТО і членам їх сімей, виділення земельних ділянок, забезпечення медичного обслуговування, санітарно-курортного оздоровлення тощо.

«Ми повинні діяти як єдиний злагоджений механізм задля досягнення конкретних результатів. Як голова районної державної адміністрації запевняю, що органи виконавчої влади в районі і я особисто відкритий з вами для конструктивного «діалогу», проте ви повинні не тільки вимагати, але й, дотримуючись чинного законодавства, пропонувати і розумно діяти на засадах активної громадянської позиції. Моя позиція давно відома – я за процвітання району, за конкретні справи, за конкретний результат!» - наголосив у своєму виступі голова Вовчанської  районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник.

Радник голови Харківської обласної державної адміністрації з питань учасників АТО О.С. Сергієв  та представники Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» також взяли участь в засіданні та надали роз’яснення учасникам зустрічі по вирішенню конкретних питань.

По завершенню зустрічі керівник району акцентував на тому, що така сильна громадська організація ветеранів АТО Вовчанщини та патріотичних громадян має стати центром активності, ініціативності й розумних ідей в ім’я розквіту рідної Батьківщини – Вовчанського краю.


 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================