Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

У 2017 році в регіоні організували 20 нових опорних шкіл

Голова ХОДА Юлія Світлична розповіла про стан підготовки до нового навчального року на Харківщині в ході урядового селектора під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Харківська область на 100 % готова до початку нового навчального року», - наголосила керівник облдержадміністрації.

Вона відзначила, що для підготовки навчальних закладів до нового опалювального сезону та проведення ремонтних робіт із бюджетів усіх рівнів цього року було виділено майже 205 млн грн. Особливу увагу приділено ремонту автомобільних доріг, якими рухаються шкільні автобуси – роботи на них виконано вже майже на 90 %.

«Мережа загальноосвітніх навчальних закладів у регіоні в 2016-2017 роках становила 790 ЗНЗ. У серпні 2017 року планується відкрити ще дві нові школи, які забезпечать збільшення кількості місць майже на 800, - повідомила керівник області. – Протягом 2017 року в області було створено 20 нових опорних шкіл. Коштом освітньої субвенції новостворені опорні заклади отримали 12,5 млн грн на придбання 52 кабінетів із сучасним обладнанням, з обласного бюджету виділено 25 млн грн на придбання 104 кабінетів для ліцеїв, гімназій та спеціалізованих шкіл».

Юлія Світлична також повідомила, що розширюється мережа навчальних закладів, де є інклюзивні класи для дітей з особливими потребами.

«У 2017 - 2018 навчальному році буде організовано навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах у 135 освітніх навчальних закладах. Це в 15 разів більше, ніж минулого навчального року», - відзначила керівник області.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================