Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Будівництво Регіонального ЦНАПу - на завершальному етапі

Наскільки служби, які надаватимуть послуги в Регіональному ЦНАПі, готові до початку роботи, обговорили під час координаційної наради під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної.

Відкриваючи нараду, керівник області зазначила, що будівництво найбільшого в Україні центру з надання адміністративних та соціальних послуг знаходиться на завершальному етапі. Зараз вирішуються питання щодо підключення комунікаційних систем та програмного забезпечення.

«Одна з головних вимог Президента Петра Порошенка - забезпечити надання жителям України прозорих та якісних послуг у комфортних умовах. Харківський регіональний центр з надання адміністративних та соціальних послуг буде найбільшим у країні та найпотужнішим, з можливістю надання до 450 послуг в одному місці. Саме такий системний підхід до надання послуг, який ми втілюємо, є запорукою впровадження європейських стандартів», - підкреслила Юлія Світлична.

 

Вона зауважила, що у Харківській області, як і в країні в цілому, такий проект реалізується вперше. Тому спочатку його запустять в експериментальному режимі.

«Ми працюємо разом з нашими міжнародними партнерами та експертами, щоб уникнути проблемних моментів, - зазначила глава ХОДА. - Після відкриття у центрі надаватиметься близько 300 послуг. Коли процес буде налагоджено, поступово збільшуватимемо кількість послуг до 450».

За даними керівника області, у центрі працюватимуть близько 320 співробітників, які надаватимуть послуги 2-2,5 тисячам громадян щодня. Звертатися до центру зможуть не тільки мешканці Харківщини, а й сусідніх регіонів.

У ході наради Юлія Світлична доручила приділити особливу увагу наданню послуг Державної фіскальної служби. Частина з них стосується надання дозволів малому та середньому бізнесу.

«Прозоре надання дозволів створюватиме в області сприятливий бізнес-клімат, що є запорукою залучення інвестицій та активізації економічних процесів. Для нас це одна з основних задач», - наголосила голова ХОДА.

За даними керівників усіх служб, у підготовці до роботи не виникає суттєвих проблем.

«На сьогодні ми маємо повну координацію та розуміння, - підсумувала нараду Юлія Світлична. - У разі потреби прошу всі служби звертатися до обласної адміністрації, ми надамо всю необхідну допомогу для вирішення проблемних питань. Усі ризики мають бути виключені до відкриття центру».

Більше фото

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================