Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

У лісах Вовчанщини – надзвичайна пожежна небезпека

У зв’язку з тривалою відсутністю опадів і  підвищенням температури повітря до +35 – +37 С  зростає пожежна небезпека в лісах Вовчанщини до надзвичайного 5 класу.

Як показує досвід, головним чинником (90%) виникнення лісової пожежі – є людський фактор, недбалість а іноді і злочинна поведінка людей в лісі.

Відділ ЖКГ та ЦЗ райдержадміністрації спільно з Вовчанським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, ДП «Вовчанське лісове господарство» та органами місцевого самоврядування звертаються до мешканців району з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та на прилеглих територіях.

Вовчанська районна державна адміністрація  звертається до жителів Вовчанського району з проханням не розкладати багать у лісі та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки при відвідуванні лісових масивів.

Попереджуємо про можливість притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності осіб, які будуть ці правила порушувати.

На час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона Харківської облдержадміністрації на відвідування громадянами лісів та в» їзду до зелених масивів транспортних засобів.

Категорично забороняється: розводити багаття в лісонасадженнях; не можна палити в лісі цигарки і кидати недопалки; заїжджати в лісові масиви автотранспортними засобами без нагальної необхідності;

Пам’ятайте, пожежу легко спричинити але важко загасити! Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватись надто дорогою ціною!

Ліс – це наше спільне багатство – невичерпне джерело здоров’я і краси, безцінний скарб, який ми повинні залишити прийдешнім поколінням.

Закликаємо усіх бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного  багатства – лісів Вовчанщини!

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================