Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Першокурсники інституту танкових військ НТУ «ХПІ» склали військову присягу

27 серпня курсанти цьогорічного набору урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Зі знаменною в житті кожного захисника України подією майбутніх офіцерів-танкістів та фахівців військ РХБ захисту привітав директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

За словами начальника військового інституту полковника Олександра Серпухова, напередодні курсанти успішно завершили курс первинної військово-професійної підготовки, в ході якої опанували основи військової справи та довели свою стійкість до армійських труднощів.

«Влітку ми прийняли на навчання на першому курсі близько 150 молодих патріотів. Переважна більшість з них прийшли до нас у статусі воїна-контрактника, а деякі - з посвідченням учасника бойових дій. Тож освітній потенціал нашого вишу ще більш збільшився, а за п’ять років Збройні сили України отримають висококласних офіцерів, підготовлених у Харкові. Вітаю нас усіх з прийняттям до лав українських воїнів славного поповнення», - зауважив полковник Олександр Серпухов.

У ході церемонії складання присяги представник православного духівництва отець Діонісій благословив на ратну службу першокурсників та інших військовослужбовців вишу.

По завершенню урочистостей на плацу командування інституту зустрілося з батьками курсантів та провело екскурсію навчальними корпусами, курсантськими гуртожитками та іншими об’єктами інфраструктури.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================