Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

На Вовчанщині відбулися заходи до Дня партизанської слави

День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

22 вересня 2017 року з нагоди відзначення в Україні 76-ї річниці Дня партизанського руху на Україні, на Вовчанщині відбулися урочисто-траурні заходи, у яких взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови Вовчанської міської ради Л.М. Бондаренко, голова Вовчанської районної організації ветеранів України В.С. Треньова, працівники районної державної адміністрації та районної ради, ветерани війни, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи організацій, установ та служб району, учнівська молодь.

Керівники району, а також учасники мітингу, взяли участь у покладенні квітів до пам'ятника загиблим воїнам у м. Вовчанськ та хвилиною мовчання пом’янули усіх, хто віддав своє життя за мир і спокій на рідній Батьківщині.

Урочисто-траурні заходи продовжилися біля партизанської землянки у Старицькому лісі на території Старицької сільської ради.


 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================