Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбувся семінар-нарада з питань охорони праці

06 грудня 2017 року у приміщенні Вовчанської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду з питань охорони праці. У його роботі взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Харківській області О.А. Буланий, начальник Вовчанського відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Харківській області В.М. Горлачова, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій  та голови громад району.

Розпочинаючи семінар, заступник голови райдержадміністрації Наталя Миколаївна зазначила, що сьогодні державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці. Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і будуть головним пріоритетом в роботі районної влади та контролюючих органів.

На семінарі усіх присутніх ознайомили про вимоги норм чинного законодавства України з питань охорони праці, зазначили найбільш поширені недоліки, які виникають у керівників підприємств, установ та організацій при застосуванні нормативно – правових актів з охорони праці та надали методичну і практичну допомогу.

За результатами проведення семінару були прийняті ряд рішень, які направлені на посилення роботи щодо створення для працівників нешкідливих та безпечних умов праці.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================