Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

На Вовчанщині відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування в Україні

Це ви є ті, хто творить Україну -

в роботі, в творчості, в житті.

Хто в серці лиш одну - єдину, несе її на видноті...

06 грудня 2017 року, напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулися урочистості, на яких вітали усіх тих, хто день у день працює на благо людей в ім’я розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

Зі словами вітання до усіх присутніх звернулися голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник та голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, які щиро дякували працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам усіх рівнів, головам та секретарям територіальних громад за плідну, самовіддану і потрібну роботу в ім’я людей.

«Попри всі труднощі фінансові і матеріальні, у Вас, шановні представники органів місцевого самоврядування, є найголовніше - це довіра Ваших односельчан, виборців, які Вас обирали, які вірять у ваші ідеї, у вашу принципову життєву активність на благо Вовчанщини. Сьогодні реформа Децентралізації активно вступає в дію, і ми вже готові говорити про її позитивні результати, перш за все – фінансову спроможність, наповнення місцевих бюджетів тощо. Від того,  як Ви реалізуєте свої можливості, як сміливо втілите проекти у себе на території, буде залежати покращення рівня життя населення Вовчанщини у найближчий час» - відзначив голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник. «Я вірю в кожного з Вас. Я знаю, що Ви свідомі й впевнені в своїх силах для гідних і спроможних дій в ім’я розквіту рідного Вовчанського краю. Я впевнений у Вашому професіоналізмі і компетентності, у Вашій відповідальності за долю свого рідного краю» - додав Віталій Миколайович та побажав усім міцного здоров`я, миру, щастя, радості, добра, благополуччя, сімейних гараздів та здійснення усіх творчих задумів і мрій.


У цей святковий день грамотами Харківської  обласної ради за  сумлінну  працю, високий  професіоналізм,  вагомий  внесок  у підвищення рівня життєдіяльності громад, сприяння громадської стабільності, підтримку галузі освіти, охорони здоров’я, розвиток і зміцнення місцевого самоврядування  та  з  нагоди  Дня  місцевого  самоврядування  керівники району нагородили Пільнянського сільського голову О.Б. Комих та депутата Вовчанської міської ради А.І. Зарубіну. Також Подякою  Харківської  обласної  ради за  сумлінну  працю, високий  професіоналізм,  вагомий  внесок  у  соціально – економічний  розвиток  регіону  та  з  нагоди  Дня  місцевого  самоврядування  нагородили виконуючого повноваження старости села Хотімля, села Перківка О.І. Кучму.


Керівники району також вручили Грамоти Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підвищення рівня життєдіяльності громад та з нагоди Дня місцевого самоврядування окремим працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування району.

З нагоди свята Віталій Миколайович Мірошник вручив сувенірну книгу «Україна» голові Вовчанської районної ради А.В. Степанцю та Почесні грамоти голови Вовчанської райдержадміністрації працівникам і ветеранам органів місцевого самоврядування, які постійно й активно співпрацюють з структурними підрозділами районної державної адміністрації та беруть безпосередню участь у розробці районних Програм.


Після урочистих поздоровлень, на усіх гостей заходу чекав святковий концерт.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================