Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Я маю право!

  • *******************************************************************************

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності жителів сільської місцевості головним спеціалістом юридичного відділу апарату Вовчанської райдержадміністрації Тіщенко В.О. здійснено виїзд для надання правової допомоги жителям Білоколозької сільської ради. Під час прийому  громадянам було надано консультації з різних питань: «Як оформити спадщину?», «Куди звернутись за правовою допомогою?», «Як оформити договір оренди земельної ділянки?» та ін.

***********************************************************************************************************

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 26 лютого 2018 головним спеціалістом юридичного відділу апарату Вовчанської райдержадміністрації було проведено бесіду на тему: «Насильство: Як протидіяти». В ході бесіди було повідомлено про види насильства, куди звертатися якщо зазнали насильства та ін. Для присутніх  було розроблено буклети, на яких розміщено інформацію про протидію насильству.

***********************************************************************

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 08 лютого 2018 року головним спеціалістом юридичного відділу апарату Вовчанської районної державної адміністрації В.О. Тіщенко на базі Вовчанського  районного Центру зайнятості було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами  та надано правові консультації з земельних питань.

В.М. МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації