Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбувся «круглий стіл» на тему «Актуальні питання діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Вовчанського району»

07 лютого 2018 року відбулось засідання «круглого столу» за участю заступника голови Вовчанської райдержадміністрації Гордієнко Н.М., в.о.начальника служби у справах дітей Вовчанської райдержадміністрації Єліференко В.В., начальника управління соціального захисту Вовчанської райдержадміністрації Бондаренко В.Б., директора РЦСССДМ Старостенко А.В., прийомних батьків та батьків – вихователів. На засіданні «круглого столу» була обговорена тема «Актуальні питання діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на території Вовчанського району».

Під час проведення «круглого столу» обговорювались питання забезпечення виплат державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом «гроші ходять за дитиною», кожному з прийомних батьків та батьків – вихователів були вручені пам’ятки розроблені спеціалістами управління соціального захисту населення Вовчанської райдержадміністрації щодо своєчасності оновлення документів. Також, були обговорені питання щодо порядку поповнення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу новими прийомними дітьми та дітьми – вихованцями, та про зміни, які відбулися в законодавстві з цього приводу.

За результатами Круглого столу прийняте рішення щокварталу проводити зустрічі прийомних-батьків, батьків-вихователів з представниками  державних установ району  для  обговорення  нагальних проблем у соціальній сфері.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації