Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

У ХПІ побудують кампус, де поєднають ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг

Проект презентують 13 квітня, одразу після цього розпочнеться будівництво. Запрацює новий університетський простір наприкінці 2018 року.

«Харків – місто університетів, освітній центр України. Це наша перевага, яку маємо постійно примножувати. Саме тому ми завжди підтримуємо реалізацію на Харківщині інноваційних проектів у сфері освіти, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Такі проекти, як інноваційний кампус у НТУ «ХПІ», розширюють можливості для навчання та подальшого працевлаштування молоді, а також створюють умови для об’єднання інтелекту й підприємницьких здібностей і тому мають стати місцем народження перспективних стартапів».

За задумом ініціаторів - НТУ «ХПІ» та проекту UNIT.City - інноваційний кампус (innovations campus) має стати простором освіти й розвитку підприємництва.

«Мета проекту - створити в Харкові умови, щоб талановиті IT-фахівці, студенти, автори стартапів та підприємці мали повноцінний доступ до знань і ресурсів та розвивали свій бізнес в Україні. Це допоможе підтримувати високий рівень харківських фахівців, впроваджувати передові технології у промисловий сектор регіону і підприємництво», - говорять організатори.

«Серце» кампуса - інноваційна освітня програма, що розроблена фахівцями UNIT.Factory у співпраці з НТУ «ХПІ», де талановита молодь буде навчатися інформаційних технологій безкоштовно. Також там продовжить свою роботу Школа малого і середнього підприємництва, а сучасний коворкінг дасть можливість креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань.

Планується, що до фінансування цього соціально-освітнього проекту будуть залучені інвестиції держави, підприємств та місцевого бізнесу.

Презентація проекту відбудеться за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної 13 квітня о 15:00 у залі засідань Вченої ради НТУ «ХПІ» (головний корпус, 2 поверх, 12 аудиторія).

Деталі проекту та його значення для подальшого розвитку Харкова представлять:

- перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, голова Наглядової ради НТУ «ХПІ» Василь Хмельницький;

- ректор НТУ «ХПІ», професор, член-кореспондент НАН України Євген Сокол;

- засновник IT-компанії Харкова NIX Solutions Ігор Брагінський;

- керівник Школи малого і середнього підприємництва Лідія Пащук;

- керівник інноваційного навчального закладу UNIT.Factory Валерія Заболотна.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації