Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ВОВЧАНСЬКА ТА ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ !

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районі та Харківської області. Пройти опитування можна за посиленням(http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk.)

Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час-для цього натисніть «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році. Це дослідження проводиться Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки та в рамках реалізації Стратегічних напрямків забезпечення публічної безпеки і порядку на території Харківської області на 2018-2019 роки, затверджених Харківською обласною радою.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

КЕРІВНИЦТВО

ВОВЧАНСЬКОГО ВП

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації