Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

ВОДІЙ БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ НА ДОРОЗІ!

На виконання вимог доручення Національної поліції України № 10623/04/41-2017 від 04.10.2017, відповідно до службової телеграми Національної поліції України від 06.04.2018 № 1653/119/04/20-2018 «Про організацію взаємодії підрозділів Національної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» з метою організації взаємодії між Управлінням патрульної поліції в Харківській області ДПП та відділами і відділеннями поліції ГУНП в Харківській області під час визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення), вулиць населених пунктів і залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації, а також приведення вулично-дорожньої мережі території обслуговування в придатний для руху транспортних засобів.

Після закінчення зимового періоду на проїзній частині доріг загального користування та вулицях населених пунктів утворилася значна ЯМКІСТЬ, а на деяких ділянках проїзна частина практично повністю зруйнована. Такий стан вулично-дорожньої мережі призводить до значних збитків транспортної галузі країни. Крім того, об’їзду зруйнованих ділянок доріг водії вимушені виїжджати на смугу зустрічного руху, створюючи при цьому аварійні ситуації та потрапляючи в дорожньо-транспортні пригоди.

Шановні водії !

Вовчанський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області попереджає про додержання Правил Дорожнього руху, зокрема щодо вибору швидкості руху в населеному пункті, в жилій і пішохідній зонах, при проїзді перехресть. Будьте уважними, звертайте увагу на дорожні знаки та дорожню розмітку, додержуйтесь правил проїзду нерегульованих пішохідних переходів, в разі необхідності, користуйтеся попереджувальними сигналами.

Памятайте, що безпечний рух на дорозі, збереже не тільки здоров’я та життя іншим, а і Вам та Вашим близьким.

А батькам школярів порада – розповідайте про небезпеку нехтування Правилами Дорожнього Руху.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації