Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

На Вовчанщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2017 року №431, з метою гідного вшанування пам’яті жертв політичних репресій та надання належної підтримки колишнім політичним в’язням і репресованим, донесення до громадян тез про несприйняття нашою державою будь-яких проявів агресії й тоталітаризму, підтримку тих народів, які пережили свавілля злочинних режимів і продовжують боротьбу за своє визволення, поширення переконання, що в нинішній боротьбі з російською агресією українці захищають не лише власну незалежність і територіальну цілісність, але й свій демократичний і європейський вибір, який є запорукою недопущення в нашій державі репресій, голодоморів, порушення прав людини та відродження національної пам’яті, щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Сьогодні 18 травня 2018 року з метою належного відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій, на Вовчанщині у Свято-Жено-Мироносицькому храмі протоієрей І.Я. Остапович провів поминальну панахиду за загиблими внаслідок політичних репресій.

Участь у панахиді взяли голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, працівники райдержадміністрації, голови та активісти районних громадських організацій, трудові колективи підприємств, установ та організацій району, учнівська молодь та жителі Вовчанщини.


Поминальні панахиди за загиблими внаслідок політичних репресій пройшли у всіх храмах по населеним пунктам району.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації