Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

По Харківській області заборонено лов риби у весняно-літній період 2015 року

Про це доповіла 24 березня 2015 року  на семінарі - нараді з головами місцевих рад начальник відділу виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Полякова.

Відповідним наказом начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області В.Резника заборонено лов риби у весняно-літній період 2015 року у рибогосподарських водних об’єктах Харківської області. (Наказ, додаток 1, додаток 2)

Заборона розпочнеться 1 квітня та триватиме до 10 червня – на водосховищах, до 21 травня – на річках, і до 30 червня – в озерах і придаткових водоймах.

Дозволяється рибалити лише однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом із берега.

Вудити рибу можна на спеціально визначених ділянках Печенізького, Червонооскільського, Краснопавлівського, Орільського водосховищ, на річці Сіверський Донець і на її придаткових водоймах, а також на інших водосховищах у межах територій баз відпочинку та населених пунктів, прилеглих до водойми. У день одному рибалці дозволяється виловити не більш 3 кг риби.

Проти порушників будуть застосовуватися суворі санкції. Штрафи – від 34 до 170 грн.

Отже, у Вовчанському районі лов риби заборонений у наступних місцях: Печенізьке водосховище. Система мілководь і островів у верхів’ї водосховища від с. Стариця до с. Петрівське – по лівому березі, ділянка правого берегу від «Рубіжанського мосту» за течією до бази відпочинку «Дружба», затока бази відпочинку ім. Соіча, Хотімлянська затока – на лівому березі водосховища біля с. Хотімля, система мілководь і островів по правому берегу біля с. Хотімля, Кулаківська затока – на лівому березі водосховища від с. Першотравневого до островів.

Голова райдержадміністрації Петро Очередько дав завдання районним засобам масової інформації довести дане питання до населення району.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================