Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

У Петропавлівці Вовчанського району відсвяткували День села!

У велике релігійне свято Петра і Павла у с. Петропавлівка, що на Вовчанщині, 12 липня 2018 року відсвяткували День села.

Участь в святкуванні Дня села взяв голова Вовчанської районної державної адміністрації  В.М. Мірошник.

Звертаючись до жителів Петропавлівської громади, Віталій Миколайович, перш за все привітав їх зі святом та побажав усім миру, добра, впевненості у завтрашньому дні, а селу – розвитку та процвітання.

«Вже традиційним стало відвідування мною сільських громад у їх Дні народження. І кожного разу, я вкотре переконуюсь, що саме на селі воркує справжнє життя, тут однією великою родиною працюють заради розквіту та соціально-екномічного піднесення району. Від щирого серця дякую Вам за працю, за невтомний ентузіазм, за віру і Вашу спроможність діяти в ім’я громади, в ім’я добробуту і процвітання Вовчанщини. Найголовніша цінність держави - це люди, тому сьогодні спільна команда Президента України, губернатора області та району роблять все можливе для покращення життя і добробуту простих людей. Я вірю, що лише разом з єдиними думками про світле майбутнє, з мрією про краще життя і впевненістю, що ми зможемо всього досягти, ми зробимо наші села й селища сильними і спроможними, людей – щасливими і багатими, район – успішним і процвітаючим, а державу – міцною і непохитною.  Ще раз бажаю усім Вам миру і міцного здоров’я, позитивних та яскравих подій, успіхів, удачі і здійснення найзаповітніших бажань» - сказав Віталій Мірошник.

З нагоди свята для дітей Петропавлівської громади керівник району вручив Подарунковий Сертифікат на дитячий ігровий комплекс.

Після офіційних поздоровлень для усіх учасників заходу відбувся святковий концерт.


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації