Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбувся семінар-нарада з актуальних питань у сфері державної реєстрації

13 липня 2018 року представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю керівника апарату Вовчанської районної державної адміністрації С.Г. Гайворонської та заступника голови Вовчанської районної ради О.В. Камінської для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних реєстраторів району та голів громад був проведений семінар-нарада з актуальних питань у сфері державної реєстрації.

На обговорення з учасниками семінару було винесено 3 блока питань. Зокрема, про актуальні питання у сфері державної реєстрації актів цивільного стану детально розповіла заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В. Тимощук.

Блок питань з легалізації громадських об’єднань висвітлила заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Н.О. Бєлова. Питання у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень розповів заступник начальника Управління - начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Д.С. Волик.

У ході семінару його учасники задавали питання, на які представники Головного управління юстиції давали відповіді, згідно з чинним Законодавством.

По завершенню семінару також були проведені індивідуальні консультації по конкретним випадкам та питанням і надані роз’яснення.


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації