Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ХАРКІВЩИНИ

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат

У ході навчальних зборів особовий склад підрозділів територіальної оборони матиме змогу здобути  військові знання та практичні навички зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово–медичної підготовки.  У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

На час проходження зборів за резервістами зберігаються робочі місця та середній заробіток на підприємстві незалежно від форми власності. По закінченню зборів усім резервістам - працевлаштованим та непрацюючим - будуть здійснені грошові виплати згідно з чинним законодавством. Також кожний резервіст буде забезпечений безкоштовним  3-разовим  харчуванням, речовим майном  та медичним обслуговуванням. За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним будуть надані чергові військові звання.

Військовозобов’язані, які успішно пройдуть ці навчальні збори, будуть закріплені за бригадою територіальної оборони Харківщини,  як резервісти, та надалі вже не залучатимуться для проходження зборів в інших військових частинах, розташованих по всій Україні.

Основним завданням підрозділів територіальної оборони є охорона стратегічних об’єктів у Харківській області у разі виникнення військової загрози. Подібні збори, але у менших масштабах вже неодноразово проводились у регіоні. Тож у офіцерів військкоматів є певний досвід щодо їхньої організації.

За інформацією та роз'ясненнями мешканців міста Вовчанськ та Вовчанського району просимо звертатися до Вовчанського районного військового комісаріату: м. Вовчанськ, вул. Духовна 29, телефони: 4-21-57, 0982392270

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації