Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Звернення голови райдержадміністрації у зв'язку з 29-ю річницею Чорнобильської трагедії

26 квітня минає двадцять дев'ять років, як сталася найбільша та найжахливіша за всю історію людства техногенна аварія на Чорнобильській АЕС.

Цього дня ми вшануємо тих, хто ризикуючи своїм життям та здоров’ям, виконав свій обов’язок і захистив людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці.

На даний час у Вовчанському районі проживає 1498 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Із них - 313 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Щиро бажаю усім вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації    Петро Очередько

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================