Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

«Круглий стіл» з чорнобильцями

Напередодні 29 роковини Чорнобильської трагедії у приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» з представниками районного об'єднання  громадян «Союз Чорнобиль України», керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації та керівниками служб району. У засіданні прийняли участь голова районної ради Анатолій Степанець та голова міської ради Ольга Топоркова.

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Петро Очередько та запропонував усім присутнім вшанувати хвилиною мовчання учасників ліквідації наслідків ЧАЕС та усіх постраждалих у Чорнобильській катастрофі, які не дожили до наших часів.

З інформацією щодо діяльності громадського об'єднання та словами подяки до керівництва району та міста за плідну співпрацю і допомогу у вирішенні багатьох питань виступив Борис Апанасенко – лідер районного об'єднання  громадян «Союз Чорнобиль України».

Порядком денним було окреслено значне коло питань. Зокрема про надання пільг чорнобильцям, пенсійного та медичного забезпечення, соціальний захист, забезпечення ліками та питання санаторно-курортного лікування. На всі питання, які турбували, чорнобильці отримали вичерпні відповіді.

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================