Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні працівники галузі освіти Вовчанського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Цей день символізує всенародне визнання та вдячність учителям і вихователям, викладачам і наставникам за тепло сердець, глибокі знання та самовіддану  працю на освітянській ниві.

Ви, шановні освітяни, вчите не просто основам наук, а ще більш важливому і значимому - правилам життя, людської гідності та високої моралі, вчите бути особистостями,  передаєте кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя й долю своєї країни.

І сьогодні, у цей святковий день висловлюю щиру подяку педагогам, учителям, вихователям та ветеранам педагогічної праці, усім освітянам за терпіння і віру, за любов до свої вихованців.

Нехай Ваші серця переповнює втіха за досягнення тих, кого Ви навчаєте нині і навчали колись. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, достаток, злагода та гармонія людських взаємин панують у всіх Ваших родинах. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього Слобожанщини.


Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, мудрості та оптимізму!

З повагою,

Голова Вовчанської районної державної адміністрації

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації