Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Відбулося вперше урочисте відкриття міні-проекту «Розбудуємо громаду разом»

06 листопада 2018 року  в селі Вовчанські Хутори відбулося  відкриття міні-проекту переможця районного конкурсу розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «Маленькі ніжки крокують по доріжці».

У заходах взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчансько-Хутірської сільської ради Віра Никоненко та громадськість.

В ході зустрічі  голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник зазначив: «Головним багатством кожної родини, без сумніву, є діти, вони –  наше майбутнє, кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Тому ми намагаємося створити комфортні умови для підростаючого покоління» .

Також у справжнє свято перетворився і звіт про успішне завершення робіт по міні-проекту у Новій Олександрівці, яке  відвідав голова районної ради Анатолій Степанець. Він привітав керівництво громади та всіх мешканців села з успішним завершенням ремонту приміщення бібліотеки та сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації