Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.Військовослужбовці завжди вважалися елітою нашої держави.
Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні та конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.
У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.
Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.
Щиро зичу всім Вам миру, успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації
В. Мірошник

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації