Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Протягом доби дороги області розчищали від снігу 112 одиниць спецтехніки

Проїзд державними та регіональними шляхами регіону забезпечено.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Харківській області, у період з 2 по 3 січня на дорогах працювало 112 одиниць спецтехніки та 148 робітників дорожнього господарства.

«Проводились роботи з обробки протиожеледними матеріалами доріг державного значення на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми). Очищення узбіччя від снігу й льоду та підготовчі роботи з водовідведення», - доповіли в САД.


Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 390 куб. м піщано-сольової суміші та 21 тонну технічної солі.

За прогнозами синоптиків, протягом доби 3 січня по області очікується невеликий мокрий сніг. Місцями по області - туман, на дорогах - ожеледиця. Вітер південний, 7 - 12 м/с. Температура повітря по області вдень від -3°С до +2°С.

«У зв’язку з переходом температури через 0°С на дорогах області місцями може бути ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем. Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість», - наголошують дорожники.

Дорожні служби працюють в черговому режимі та готові до ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера - 336-77-00.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації