Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Міжнародним жіночим днем!

Шановні жінки !

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним Жіночим днем зі святом весни – Міжнародним жіночим днем!

З весняним подихом наблизилося перше весняне свято, і дуже символічно, що воно присвячене саме Вам, жінкам - чарівним, красивим, працьовитим. Це особливе, незрівняне свято, бо несе у світ ніжність і красу. Усе найдорожче, що тільки є у нашому житті – щастя, радість, кохання - пов’язане з жінкою – берегинею родинного затишку, джерелом натхнення, оплотом добра.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки беруть активну участь у державному та політичному житті, вносять неоціненний внесок у соціально-економічний розвиток нашого району та невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Адже усе найдорожче, що є у  житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею родинного затишку.

Особливі слова подяки і шани жінкам - ветеранам, що в роки війни разом з чоловіками захищали Батьківщину, працювали в тилу, піднімали з руїн країну, виховували дітей, онуків. І сьогодні нашу державу охороняють і захищають жінки-воїни, хоробрі та сміливі, за що ми їм щиро вдячні.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі. Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Тож бажаю Вам, від усієї душі здоров’я, благополуччя, душевної теплоти та здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, довкола вас панують лише любов і гармонія, а там, де ви розквітають усмішки і лунають компліменти, а те тепло, яке Ви так щедро даруєте не лише своїм рідним, але й усім, хто Вас оточує, повернулося до Вас сторицею і зігріло у ці перші весняні дні.

Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Зі святом Вас дорогі Жінки!

З повагою,

голова Вовчанської районної державної адміністрації ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації