Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Господарства Вовчанського району активно ведуть весняно-польові роботи

Озимий клин під урожай поточного року займає 34,7 тис. га, що знаходиться на рівні попереднього року. За станом посівів ведеться постійний моніторінг. Вся озима знаходиться в доброму та задовільному стані.

Господарства завершили підживлення озимих зернових культур та озимого ріпаку на всій площі посіву. Було внесено в середньому на 1 га по 205 кг мінеральних добрив.

Для проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарські підприємства району в повному обсязі забезпечені насінням високих посівних кондицій, мінеральними добривами,  засобами захисту рослин, підготовили сільськогосподарські техніку, яка буде задіяна в технологічному процесі та накопичили необхідну кількість дизельного палива та бензину.

На сьогодні сільгосптоваровиробники вже на 100% провели прикриття вологи. Розпочато роботи  з підготовки ґрунту до посіву ярих культур. В цьому році згідно структури посівних площ  планується посіяти 11,1 тис.га ярих зернових культур, 30,7 тис.га технічних культур та 4,5 тис.га кормових культур.

За оперативними даними  сільськогосподарських підприємств району ранні зернові та зернобобові культури вже посіяно на площі більше 80%. Після завершення сівби ранніх зернових культур господарства розпочнуть роботи з посіву соняшнику та інших культур.

Маємо надію, що аграрії району в цьому році, враховуючи вже той вклад, що зроблений восени, вдало завершать весь комплекс весняно-польових робіт, і ми отримаємо врожай, як ранніх так і пізніх культур на стабільно високому рівні.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації