Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

День Скорботи у Вовчанському районі

22 червня – сумна і трагічна дата для нашого народу.

74 роки минуло, як на наші землі віроломно напали фашистські війська. Так почалася страшна, жорстока і безжальна війна, яка забрала життя мільйонів наших співвітчизників. З 17 тисяч наших земляків, які пішли на війну, не повернулися до рідних домівок з фронтів Другої Світової війни 14 тисяч.

Сьогодні у Вовчанському районі відбулися заходи, приурочені до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Голова Вовчанської райдержадміністрації Петро Очередько, голова районної ради Анатолій Степанець, ветерани війни та праці, представники районних осередків політичних партій, громадських організацій, громадськість  поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам у місті Вовчанську. Усіх загиблих у роки війни вшанували хвилиною мовчання. Хор ветеранів війни та праці виконав пісню "Стоїть край берега курган".

Голова райдержадміністрації Очередько П.М. прийняв участь у панахиді, яку провів протоієрей Іван Остапович у Свято-Жено-Мироносицькому храмі.

Цього ж дня скорботні заходи відбулися в усіх населених пунктах району. Люди різних поколінь разом з ветеранами війни поклали квіти до братських могил та пам'ятників.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації