Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Державних службовців та ветеранів державної служби привітали з професійним святом

Щорічно, 23 червня, державні службовці України відзначають своє професійне свято – День державної служби України.

21 червня 2019 року, з нагоди відзначення Дня державної служби України, відбулися урочистості, на яких голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник привітав державних службовців та ветеранів державної служби Вовчанщини з професійним святом.

«Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, адже держсужбовець – це професіонал, який робить добрі справи з честю та любов’ю, до держави та до людей. Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку» - сказав Віталій Миколайович.

Також лунали в цей день вітання й від заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської та голова профспілки працівників державних установ Вовчанського району Володимир Чорнобай.

Кращих державних службовців голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник нагородив почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації та нагрудним знаком за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та подякою голови Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби.

Усім учасникам заходу аматори району подарували свої музичні вітання.


ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації